Apple iPhone 6S

3D Touch. Multi-Touch další generace.Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.Pokročilé zabezpečení máte pod palcem.Ještě rychlejší a přesnější snímač otisků prstů Touch ID umožňuje telefon snadno a bezpečně odemknout.Nejoblíbenější fotoaparát na světě je teď ještě lepší. Vyspělý 12MP fotoaparát iSight teď pořizuje Live Photos – při focení nahrává i okamžiky před a po záběru.Kryt je vyroben z nové kvalitní a odolné slitiny hliníku řady 7000, která se používá v leteckém průmyslu. Přitom se jedná o nádherně provedený kousek, za který se nikdy a nikde nebudete stydět – naopak vás bude vždy perfektně reprezentovat.Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

K životu je pak probudíte prostým přitlačením na fotku. A nový 5megapixelový fotoaparát FaceTime HD vám rozzáří úsměv bleskem Retina Flash.Čip A9 s 64bitovou architekturou je vůbec nejvyspělejší mobilní čip. Navíc je v něm teď integrovaný pohybový koprocesor M9.OS 9 je náš nejvyspělejší, nejchytřejší a nejbezpečnější mobilní operační systém. Ještě šikovnější výchozí aplikace, proaktivní návrhy a vylepšení celého systému přispívají k tomu, že je chytřejší a nepostradatelnější než kdy předtím. Díky hluboké integraci s hardwarem Apple všechno krásně spolupracuje. A App Store je plný výborných aplikací, které parádně rozvíjejí všechno, čeho je iPhone schopný.

Specifikace
Hmotnost: 143 g
Možnost paměťové karty: ne
3D telefon: ano
Paměť RAM: 2048 MB
Rozlišení displeje: 1334 x 750 opravit
Velikost displeje: 4.7″
Počet barev: 16mil barev
Rozlišení fotoaparátu: 12 Mpix
Frekvence procesoru: 1.4 GHz
Počet jader procesoru: 2
Uživatelská paměť: 16 GB

Videorecenze

[note note_color="#f4a27e"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Apple iPhone 6S , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.