HUAWEI Ascend G6

Tenký smartphone Huawei Ascend G6

Pořiďte si elegantní tenký smartphone Huawei Ascend G6 s řadou zábavných funkcí a velkou 4,5″ obrazovkou. Smartphone vyniká elegantním tělem tloušťky pouze 7.5 mm. Jedná se o chytrý telefon, který kombinuje eleganci a výkon. Hrajte hry, čtěte webové stránky, prohlížejte fotografie a videa, bavte se a udržte si maximální eleganci se smartphone Ascend G6.

Pokud vás tento mobilní telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, info, kde jej můžete zakoupit nejlevněji, najdete zde!

Fotogalerie produktu
 

Multimediální využití

S přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, cestovat s GPS navigací, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Vysoký výkon je základ

Díky 4jádrovému procesoru Qualcomm MSM 8X12 Quad Core zvládá bez větších obtíží hry, přehrávání videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikaci se známými přes sociální sítě

Skvělé fotografie 8Mpix fotoaparát s automatickým ostřením, BSI snímačem, světelností F2.0 a bleskem umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek. Potěšte sebe a své blízké pěknou fotografií, která bude ostrá díky automatickému zaostřování. Fotoaparát je doplněn 5Mpix přední kamerou s širokým úhlem záběru 88 stupňů (22mm objektiv). S Huawei Ascend G6 již nikdy nebudete na žádné fotografii chybět. Vyfoťte své přátele a sebe a dejte fotografie dohromady.

Vysoká konektivita a komunikace

Z bohaté konektorové výbavy telefon poskytuje standardní microUSB port pro připojení k nabíječce nebo kabelu k počítači. Přístroj je vybaven bezdrátovou Bluetooth 4.0 technologií pro připojení ke kompatibilním zařízením a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Pokud chcete někam odcestovat, neváhejte použít navigaci díky vestavěnému přijímači GPS / AGPS.

Klíčové vlastnosti

Huawei Ascend G6 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM 8X12 Quad Core s frekvencí 1,2 GHz a 1 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. Velký 4,5″ IPS displej telefonu s vysokým rozlišením qHD 960 x 540 obrazových bodů nabízí ostré a reálné barvy. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet. Přístroj komunikuje v sítích GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 a WCDMA 900/ 2100 MHz. Správu aplikací a systému poskytuje platforma Android 4.3 Jelly Bean s uživatelským rozhraním EMUI 2.0 Lite. Rozměry činí 130 x 65 x 7.5 mm a hmotnost dosahuje 115 gramů.

Pokud vás tento mobilní telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, info, kde jej můžete zakoupit nejlevněji, najdete zde!

VIDEORECENZE

[note note_color="#f4a27e"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na HUAWEI Ascend G6, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.