Huawei Ascend P7

Výkonný smartphone Huawei Ascend P7

Pořiďte si elegantní ultratenký smartphone Huawei Ascend P7 s nadčasovou elegancí a velkou 5″ obrazovkou. Jedná se o stylový smartphone, který kombinuje eleganci a výkon. Hrajte hry, čtěte webové stránky, prohlížejte fotografie a videa, bavte se a udržte si maximální eleganci se smartphone Ascend P7.

 

Pokud vás tento mobilní telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

Fotogalerie produktu
 

Multimediální využití

S přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, cestovat s GPS navigací, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Skvělé fotografie 13Mpix fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek. Potěšte sebe a své blízké pěknou fotografií, která bude ostrá díky automatickému zaostřování. S Huawei Ascend P7 již nikdy nebudete na žádné fotografii chybět. Vyfoťte své přátele a sebe a dejte fotografie dohromady.

Android 4.4 KitKat

Huawei Ascend P7 je vybavený populární verzí systému Androidem 4.4 Kitkat. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhl multitasking, který je nyní mnohem rychlejší. Všechny Vaše zprávy jsou nyní pohromadě. Nikdy nezmeškáte zprávu ani Hangout. Ponořte se do čtení, hraní her nebo sledování videoklipů v pokročilém módu, který automaticky schová všechny potenciální rušivé elementy. Díky službě Google Cloud Print budete po připojení smartphonu k tiskárně moci tisknout odkudkoli.

Klíčové vlastnosti

Huawei Ascend P7 je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,8 GHz a 2 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. Jedinečný 5″ IPS displej telefonu s vysokým rozlišením 1920 x 1080 bodů nabízí ostré a reálné barvy. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti. Přístroj komunikuje v sítích GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Správu aplikací a systému poskytuje platforma Android 4.4.2.

Pokud vás tento mobilní telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.