Huawei Honor 3C

Smartphone Huawei Honor 3C

Pořiďte si velký smartphone Huawei Honor 3C s nadčasovou elegancí a velkou 5″ HD obrazovkou. Smartphone Vám dodá čistý design, přinese jedinečné detaily, výkonný čtyřjádrový procesor, který dodá svižný chod. Je vybaven systémem Android 4.2 v nadstavbě s Emotion UI a nabízí skvělé funkce v elegantním provedení, jak je již u telefonů Huawei zvykem.

Pokud vás tento smartphone zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

Fotogalerie produktu
 

Velmi solidní výkon

Představte si, co všechno s ním můžete díky 4jádrovému procesoru podniknout. Hraní her bude brnkačka stejně jako sledování videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikace se známými přes sociální sítě.

Skvělé fotografie 8Mpix fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek. Potěšte sebe a své blízké pěknou fotografií, která bude ostrá díky automatickému zaostřování. S Huawei Honor 3C již nikdy nebudete na žádné fotografii chybět.

Multimediální využití

S přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, cestovat s GPS navigací, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Klíčové vlastnosti

Dotykový displej telefonu Huawei Honor 3C má velikost 5″ a vysoké rozlišení 1280 x 720 bodů. Základem přístroje je čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz. Přítomen je integrovaný zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpix doplněný o přední 5 Mpix kameru. Disponuje bezdrátovými technologiemi Bluetooth 4.0 a Wi-Fi 802.11 b/g/n a příjmem signálu GPS. Jeho rozměry činí 139,5 x 71,4 x 9,2 mm a hmotnost 140 gramů. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean s uživatelským rozhraním Emotion UI 2.0.

 

Pokud vás tento smartphone zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.