LG D605 Optimus L9 II

Elegantní smartphone LG Optimus L9 II

LG Optimus L9 II je rychlý a elegantní smartphone společnosti LG s IPS displejem s úhlopříčkou 4,7″, na kterém získáte zábavu nadosah. Vyfoťte krajinu 8 MPix fotoaparátem, natočte Full HD videa, vyzkoušejte funkci QTranslator a využijte rychlosti díky dvoujádrovému 1,4 GHz procesoru.

Zaujal vás tento model mobilního telefonu? Zde najdete informace, ve kterém obchodě jej zakoupíte nejlevněji!

Fotogalerie produktu
  Design a zábava

LG Optimus L9 II poskytne mimořádně vyladěný design. S tímto naprosto všestranným přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat FM rádio a vlastní hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry. Komunikace pomocí Facebooku je jednodušší, rychlejší a více intuitivní. Pro poslech hudby můžete využít reproduktor nebo sluchátkový konektor a pokud chcete někam odcestovat, neváhejte použít navigaci. Díky silné bateri s kapacitou 2150 mAh získáte energii na celý den. Využijte funkci Quick Remote a transformujte svůj smartphone na IR dálkové ovládání.

Sledujte to nejlepší na 4.7″ displeji

Vynikající styl a pohodlný tvar uspokojí každého. Velký kapacitní IPS displej telefonu LG Optimus L9 II poskytuje dostatek prostoru pro čtení a pohodlí při ovládání. Jeho velikost je pěkných 4.7″ a rozlišení HD 1280 x 720 bodů. Díky IPS matici si vychutnáte přirozené barvy.

Vylepšený fotoaparát

8 Mpix fotoaparát umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek díky LED blesku. Zvládne zaostřit, fotit na sekvence, umožňuje pořídit panoramatické fotografie a nastavit časovač. Můžete s ním dokonce nahrávat Full HD videa s rozlišením 1920 x 1080 bodů.

Klíčové vlastnosti

LG Optimus L9 II je vybaven 1 GB pamětí RAM, 8 GB uživatelské interní paměti, kterou lze rozšířit o paměťovou kartu (max. 32 GB). Z rozhraní poskytne microUSB a 3.5mm sluchátkový jack a bezdrátové technologie Bluetooth 4.0, WiFi. Pohotovostní doba je až 480 hodin a doba hovoru může být až 444 min v sítích 2G GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Správu dat a aplikací zajistí systém Android 4.1 Jelly Bean. Rozměry činí 128,4 x 66,5 x 9,4 mm a hmotnost dosahuje 120 gramů.

Zaujal vás tento model mobilního telefonu? Zde najdete informace, ve kterém obchodě jej zakoupíte nejlevněji!

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.