LG D620 G2 Mini

Výkon v kompaktním provedení – smartphone LG G2 mini

LG G2 mini je kompaktní chytrý telefon s vysokým výkonem, 4.7″ qHD IPS displejem, 8 MPix pokročilým fotoaparátem a SIO+ baterií s vysokou výdrží. Vyniká svižností a designem, který se dá považovat za chloubu. G2 mini je určen pro náročné uživatele, kteří se jen tak nespokojí s obyčejným smartphone, ale zároveň sebou nechtějí nosit přístroj s extrémně velkým displejem.

Výkon nade vše

Představte si, co všechno s ním můžete díky 4jádrovému procesoru podniknout. Hraní her bude brnkačka stejně jako sledování videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikace se známými přes sociální sítě.

Pokud se vám tento telefon líbí a uvažujete o jeho koupi, info, kde jej zakoupíte nejlevněji, najdete zde!

Fotogalerie produktu
 

 

Displej Vás doslova nadchne

Velký kapacitní IPS displej telefonu LG G2 mini poskytuje dostatek prostoru pro veškeré Vaše aktivity. Jeho velikost je pěkných 4.7″ s qHD rozlišením 960 x 540 bodů. Užijte si přirozenost barev, každý detail a bohaté odstíny technologie IPS panelu. 8Mpix BSI fotoaparát

Pokročilý 8 Mpix fotoaparát s BSI snímačem nabízí vysoké rozlišení a dokonale ostrý obraz s věrným podáním barev. S chytrým telefonem LG G2 mini získáte nejen výkonný smartphone, ale také kvalitní fotoaparát pro záznam akčních snímků kdekoli budete potřebovat.

Klíčové vlastnosti

LG G2 mini je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz a 1 GB operační pamětí, což přístroji dodá vysokou rychlost. IPS displej má vysoké rozlišení qHD 960 x 540 bodů při velikosti 4.7″. Pro Vaše data je k dispozici 8 GB interní paměti. Nechybí technologie Bluetooth, WiFi, GPS, NFC, ani 8 Mpix BSI fotoaparát. Přístroj je poháněn baterií s vysokou kapacitou 2440 mAh. Je schopen komunikovat v sítích 2G, 3G nebo LTE. Jeho rozměry činí 129,6 x 66 x 9,9 mm a hmotnost 125 g.

Pokud se vám tento telefon líbí a uvažujete o jeho koupi, info, kde jej zakoupíte nejlevněji, najdete zde!

VIDEORECENZE

 

[note note_color="#f4a27e"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na LG D620 G2 Mini, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.