Nokia Lumia 735

Nokia Lumia 735

Poznejte Nokia Lumia 735! První smartphone, speciálně určený pro pořízení selfies a video hovory přes Skype. Pomocí předního 5 MPix fotoaparátu s širokoúhlým objektivem můžete dosáhnout bezkompromisní kvality. Lumia 735 přináší nejlepší předinstalované služby od Microsoftu, vynikající úložný prostor přes 15 GB OneDrive a bezplatné hovory přes Skype.

Pokud vás tento nový mobilní telefon Nokia zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !

Fotogalerie produktu
 

Windows Phone 8.1

Získejte nejlepší Windows Phone zážitky a objevte psaní s funkcí Word Flow. Užijte si nejrůznější aplikace a hry. Otevřete Action Center, kde budete mít všechny notifikace, upozornění a rychlé nastavení pohromadě. Připněte si na úvodní obrazovku nejoblíbenější položky, lidi, aplikace, hudbu a další položky. Přizpůsobte si telefon podle vlastních potřeb. Upravte velikost dlaždic, přidejte dlaždice Live Tile a živé aplikace přímo na úvodní obrazovku.

Snadné sdílení

S přístrojem Nokia 735 brzy zjistíte, jak snadné je sdílet. Pošlete foto a video přímo na Facebook, zkuste využít NFC technologii (Near Field Communication) nebo se připojte na internet. Bezdrátová NFC technologie umožní obousměrnou komunikaci mezi zařízeními.

Bezdrátové dobíjení a design

Zbavte se navždy kabelů a dobíjejte smartphone Nokia Lumia 735 pomocí dodávaného bezdrátového nabíjecího krytu. Vyberte si jednu z široké nabídky barev, která nejlépe vyjádří váš osobní styl.

Klíčové vlastnosti

Základ přístroje tvoří kapacitní dotykový 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. 4jádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz v kombinaci s 1 GB RAM se stará o rychlý chod přístroje, zatímco jeho činnost a správu aplikací zajišťuje systém Windows Phone 8.1. Pro uživatelská data je k dispozici 8 GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit až o neuvěřitelných 128 GB pomocí externí paměťové karty microSD. Velmi široké možnosti připojení mohou být realizovány pomocí konektoru microUSB (USB 2.0) nebo bezdrátově pomocí Bluetooth 4.0 a WiFi. Z podporovaných provozních frekvencí lze zmínit klasické GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz a WCDMA 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz či podpora LTE. Baterie BV-T5A nabízí vysokou kapacitu 2220 mAh.  Rozměry přístroje činí 134.7 x 68.5 x 8.9 mm a hmotnost 134.3 gramů.

Pokud vás tento nový mobilní telefon Nokia zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !

VIDEORECENZE

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.