Recenze Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Bezpečnost a Fotoaparát

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Bezpečnost a Fotoaparát

Samsung Galaxy S8 G950F zajišťuje ochranu všech vašich dat. Mobil je vybaven čtečkou otisků prstů, která je nově přesunuta na zadní stranu telefonu. Na čelní straně figuruje Iris Scanner (čtečka oční duhovky), která je jedinečná a mnohem účinnější než klasický rozpoznávací znak v podobě otisku prstu.

1.Úvod
2.Design a display
3.Bezpečnost a fotoaparát
4.Výbava a výkon
5.Specifikace
6.Verdikt

 

Díky Iris Scanner budou vaše data v telefonu zabezpečena a vy budete mít jistotu, že jej nikdo jiný než vy neodemknete. Stačí se totiž na telefon jen podívat, Iris Scanner si ověří vaší oční duhovku a telefon následně odemkne. Pro maximální bezpečí je k dispozici také Secure Folder, což je zabezpečená složka pro osobní data.

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Uživatelské recenze zde
[/note]

Samsung pro své zákazníky připravil skutečně bohatou nabídku v podobě skvělých funkcí a výbavy, kterou je Samsung Galaxy S8 G950F přímo nadupaný. K tomu pomáhají i fotoaparáty, které jsou na telefonu k dispozici na obou stranách.

Na zadní straně máte fotoaparát s rozlišením 12 Mpx s technologií Dual Pixel (2DP) a světelností F/1.7. Výhodou je perfektní zaostření i superrychlé pořízení samotné fotografie, dokonce i při zhoršených světelných podmínkách. Velkým pozitivem je i to, že fotoaparát umístěný na zadní straně nevystupuje nad povrch telefonu, jako tomu bývá u jiných modelů.

Video můžete natočit celkem kvalitní a to až ve 4K UHD (3840 x 2410 bodů). U předního fotoaparátu je stejná světelnost jako u zadního, tedy F/1.7, ale rozlišení je nižší, jen 8 Mpx, které je i tak naprosto vyhovující.

 

Další strana – 4.Výbava a výkon

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 21 190 
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 2]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.