Recenze Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Design a display

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Design a display

Do nového modelu Samsung Galaxy S8 G950F se zamilujete na první pohled. Prioritou celého telefonu je úchvatný design, doplněný o super tenký rámeček, který je kolem celého displeje a má kulaté rohy. Skoro celou část plochy (asi 83%) zabírá displej, čímž jsou rozměry telefonu vyhovující a velmi příjemné zejména pokud se připojíte na internet, prohlížíte fotky nebo videa. Velká úhlopříčka umožňuje spoustu zábavy a různorodého využití. Tělo je kombinací superprémiového kovu a tvrzeného skla, po stranách je souměrně zaobleno a díky tomu vám perfektně padne do ruky.

.

 

1.Úvod
2.Design a display
3.Bezpečnost a fotoaparát
4.Výbava a výkon
5.Specifikace
6.Verdikt

 

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Uživatelské recenze zde
[/note]

Dokonalý je i 5,8″ Super Amoled displej, který má rozlišení Quad HD+ (2960 x 1440) s poměrem stran 18,5 : 9. K dokonalosti přispívají i kulaté rohy a zakřivené hrany. Oproti modelu Galaxy S7 se displej zvětšil zhruba o 18%, přestože rozměry se v podstatě nijak nezměnily.

Širokoúhlý displej umožňuje pohodlné zobrazení všech dostupných aplikací a to klidně i dvou vedle sebe. Samozřejmostí je sledování filmů i videí a prohlížení fotografií, na kterých vám díky prostornému displeji neunikne ani ten nejmenší detail.

Klasické mechanické tlačítko Home Button nahradilo tlačítko softwarové, které je zkombinováno s tlakovým senzorem.

Další strana – 3.Bezpečnost a fotoaparát

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 21 190 
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.