Recenze Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Výbava a výkon

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – Výbava a výkon

Samsung Galaxy S8 G950F pracuje s 8mi jádrovým procesorem 2,5 Ghz, který je vyroben pomocí technologie 10 nm. Dále má 4 GB operační paměť RAM, 64 GB vnitřní paměť, slot na paměťové karty microSD (podporuje až 256 GB). K zahození není ani audio výstup a UHQ 32 bit audio kvalita.

1.Úvod
2.Design a display
3.Bezpečnost a fotoaparát
4.Výbava a výkon
5.Specifikace
6.Verdikt

 

Baterie má kapacitu 3000 mAh a snadno jí dobijete díky podpoře Adaptive Fast Charge. Praktické je i bezdrátové dobíjení. Kdo chce, může si k telefonu dokoupit Gear VR brýle a vstoupit tak do Virtuální reality. Součástí Samsung Galaxy S8 G950F je i rychlý oboustranný konektor USB-C 3.1. Balení obsahuje také AKG sluchátka, která jsou známá svou kvalitou.

Mezi naprosté novinky patří podpora Samsung DeX, což vám umožňuje připojení telefonu k monitoru, klávesnici i myši, takže s ním můžete pracovat jako s běžným počítačem. Vzhledem k tomu, že má přístroj dokonalý výkon, práce s ním je příjemná, plynulá a zcela bez problémů, a to i v tomto módu, tedy styl počítačového rozhraní s podporou multitasking. Pokud budete chtít funkci Samsung DeX využívat, musíte dokoupit kolébku Samsung DeX Station.

 

Další strana – 5.Specifikace

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.