Samsung G800 Galaxy S5 Mini

Samsung Galaxy S5 mini

Přivítejte pátou generaci Samsung Galaxy S5 mini s oslnivým designem a nažhavenými funkcemi tentokrát v ultra-štíhlém kompaktním designu! Samsung se tentokrát zaměřil na odolnost, kterou posunul u modelu Galaxy S5 mini o vyšší level. Do vínku si vzal i kompaktní design, S5 mini stejně jako jeho většího “bráchu” S5 představil rovnou ve čtyřech barvách, které vyniknou na perforovaném zadním krytu. Posun je znát na výkonu i na baterce, která má oproti S4 mini vyšší kapacitu a která díky úspornému módu vydrží déle. Integroval i snímač otisků prstů a vyzbrojil se pokročilými funkcemi.

Odolnost

Obrovským plusem u Samsung Galaxy S5 mini je odolnost. Rozlučte se s rozmáčeným displejem, zmrzlou konstrukcí, špínou a prachem uvnitř. S5 mini je voděodolný do hloubky až jednoho metru, kde může být ponořen po dobu až 30 minut bez újmy. Splňuje normy IP67 zaručující prachuvzdornost nebo odolnost proti špíně. Nyní se nemusíte obávat kapek deště nebo fotografování z bazénu.

Pokud vás tento smartphone zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

Fotogalerie produktu
 

Delší výdrž

Rozšiřte dobu výdrže baterie v důležitých momentech. Pokud Vám baterie hlásí, že je v kriticky nízkých hodnotách a vy potřebujete nutně ještě nějakou dobu telefon používat, stačí se přepnout do úsporného módu šetřícího baterii. Oproti S4 mini má baterie dokonce vyšší kapacitu, což přispívá k delší výdrži.

Snímač otisků prstů

Galaxy S5 mini je dalším chytrým telefonem od Samsungu, který byl vybaven snímačem otisků prstů. Samsung zefektivnil systém zabezpečení pro bezpečnější používání v některých důležitých momentech. Nyní můžete odemykat svůj telefon mnohem rychleji a bezpečněji platit přes PayPal s čtečkou otisků prstů.

Fotoaparát

Nezmeškejte žádnou akci s rychlejším automatickým ostřením. Zadní fotoaparát s fantastickým 8 MPix snímačem Vám nyní pomůže zachytit brilantní snímky skoro až na profesionální úrovni. S přisvětlovací LED diodou nebude problém fotit za tmy.

Android 4.4 KitKat

Smartphone je vybavený systémem Androidem 4.4 Kitkat s řadou předinstalovaných aplikací. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhly senzory pro úsporu energie. Systém KitKat je nyní mnohem chytřejší a přináší jednoduché funkce, které Vám pomohou při každodenní komunikaci. Intuitivní ovládání a zvýšení rychlosti je samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti

Samsung Galaxy S5 mini je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,4 GHz. Super AMOLED displej s velikostí 4.5″ má HD rozlišení 1280 x 720 bodů. 8 MPix fotoaparát je doplněn o přední 2.1 MPix fotoaparát a umožňuje nahrávat Full HD videa. Báječná je také konektivita pomocí WiFi, NFC a Bluetooth. Podporovány jsou sítě GSM i LTE. Rozměry S5 mini činí 131.1 x 64.8 x 9.1 mm a hmotnost dosahuje 120 gramů. O správu aplikací se stará systém Android 4.4 Kit Kat.

Pokud vás tento smartphone zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde!

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.