Samsung G850 Galaxy Alpha

Dokonale zpracované kovové tělo prošpikované nejmodernějšími technologiemi. Přivítejte nový klenot Samsung Galaxy Alpha!

Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Při prvním dotyku Galaxy Alpha ohromí každého. Jeho propracovaný design, kompaktní tělo s kovovým rámem, pevná konstrukce a elegantní linie dokonale potvrzují kvality tohoto smartphonu. Se zcela novým vzhledem se GALAXY Alpha zaměřuje na design i funkčnost, což dokazuje praktické štíhlé a lehké provedení s kompaktními rozměry, které padnou do každé ruky spolu s s výkonným hardwarem. Splní tak veškerá očekávání svých uživatelů.

Ve stylovém těle se ukrývá výkonný hardware, který uživatelé od mobilního zařízení z řady GALAXY právem očekávají. Přístroj je vybaven špičkovým 4,7 palcovým HD Super AMOLED displejem. Jemné rozlišení se postará o zobrazení i těch nejjemnších detailů a kvalitní panel Super AMOLED zobrazí za každé situace pestré a věrné barvy, těšte se tak na prvotřídní zážitek i při běžném používání.

Android ve verzi 4.4 Kitkat nabídne uživateli přehledné prostředí a hromady funkcí. O Nechybí tak podpora pro úpravu dokumentů Office, skvělá předinstalovaná aplikační výbava, prostor pro zábavu prostřednictvím skvělých her či možnost rozšíření aplikační výbavy telefonu. Obchod Google Play je Vám plně k dispozici jak pro hry, aplikace, tak i pro hudbu, knihy a pro další obsah.

Perfektní fotoaparát je vždy připravený zachytit každý okamžik. Fotografie v maximálním rozlišení 12MPx jsou krásné, ostré a kvalitní. Nezapomnělo se ani na podporu videí, blesk, nebo další vylepšení, díky kterým jsou fotky mnohem hezčí. Multimediální výbavu pak doplňuje přehledný přehrávač hudby. Samozřejmostí je pak skvělá datová konektivita, nebo hromada výkonu v čele s osmijádrovým procesorem, který zajistí vždy plynulé a rychlé reakce.

Galaxy Alpha byl stvořen pro jednoduchost a intuitivnost používání. Tomu odpovídají různé funkce, které každý rád využije. Mezi ně patří chytré funkce Samsung, režim vysoké úspory energie, S Health, snímač otisků prstů, Private Mode a mnoho dalšího.

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.