Samsung G900 Galaxy S5

Samsung Galaxy S5
Přivítejte pátou generaci Samsung Galaxy S5 s oslnivým designem a nažhavenými funkcemi! Samsung se tentokrát zaměřil na odolnost, kterou posunul u modelu Galaxy S5 o vyšší level. Do vínku si vzal i design, S5 představil rovnou ve čtyřech barvách, které vyniknou na perforovaném zadním krytu. Posun je znát na výkonu i na baterce, která má oproti S4 vyšší kapacitu a která díky úspornému módu vydrží déle. Integroval i snímač otisků prstů a vyzbrojil se pokročilými funkcemi. Tento povedený kousek si zaslouží pozornost všech, co sledují aktuální trendy a inovace.Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Odolnost
Obrovským plusem u Samsung Galaxy S5 je odolnost. Rozlučte se s rozmáčeným displejem, zmrzlou konstrukcí, špínou a prachem uvnitř. S5 je voděodolný do hloubky až jednoho metru, kde může být ponořen po dobu až 30 minut bez újmy. Splňuje normy IP67 zaručující prachuvzdornost, odolnost špíně nebo třeba mrazu. Nyní se nemusíte obávat kapek deště nebo fotografování z bazénu.

Přední fotoaparát o rozlišení  2 MPx  je skvělý pro videohovory. Kreativitu snímků podporuje i funkce selektivního zaostřování , která podtrhne to podstatné rozostřením pozadí. Díky integrované technologii HDR získáte daleko lepší, jasnější a živější snímky. Je jedno, zda fotografujete či pořizujete videa v přímém protisvětle , zapněte HDR a telefon se postará a výrazné vylepšní záběrů. Přístroj podporuje také videa v neporazitelném 4K rozlišení . Smartphone poskytuje spoustu praktických aplikací a funkcí, které pomáhají umocnit interaktivní zážitek. S aplikací  S Health  zůstanete v kondici – sledujte své tréninky, denní příjem a hmotnost a buďte fit. Aplikace zvládne záznam trasy , rychlosti, spálených kalorií a mnoho dalšího. Galaxy S5 je navíc první chytrý telefon se zabudovaným monitorem srdečního tepu – můžete si tak tepovou frekvenci zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv a příslušně upravit sportovní podmínky. Smartphone je opatřen i snímačem otisků prstů a tím je výrazně navýšena bezpečnost vašich dat. Tímto způsobem skutečně unikátně chránite svůj přístroj před cizími osobami, navíc lze u konkrétních služeb snadno a rychle provést bezepečnou autorizaci , například ke stahování obsahu pomocí Samsung service už není zapotřebí kód, stačí váš otisk.

Delší výdrž
Rozšiřte dobu výdrže baterie v důležitých momentech. Pokud Vám baterie hlásí, že je v kriticky nízkých hodnotách a vy potřebujete nutně ještě nějakou dobu telefon používat, stačí se přepnout do úsporného módu šetřícího baterii. Oproti S4 má baterie dokonce vyšší kapacitu, což přispívá k delší výdrži.

Snímač otisků prstů
Galaxy S5 je prvním chytrým telefonem od Samsungu, který byl vybaven snímačem otisků prstů. Samsung zefektivnil systém zabezpečení pro bezpečnější používání v některých důležitých momentech. Nyní můžete odemykat svůj telefon mnohem rychleji a bezpečněji platit přes PayPal s čtečkou otisků prstů.

Fotoaparát a video
Nezmeškejte žádnou akci s rychlejším automatickým ostřením. Získejte jasnější a bohatší snímky a videa díky vestavěné HDR technologii. Zadní fotoaparát s fantastickým 16 MPix snímačem Vám nyní pomůže zachytit brilantní snímky skoro až na profesionální úrovni. S přisvětlovací LED diodou nebude problém fotit za tmy, zatímco s funkcí selektivního zaostřování podpoříte svou kreativitu. Co je však skutečnou třešničkou na dortu je podpora 4K rozlišení u videa.Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

VIDEORECENZE

http://www.youtube.com/watch?v=-XseHZyvGtg

[note note_color="#f4a27e"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Samsung G900 Galaxy S5, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.