Samsung N910 Galaxy Note 4

Galaxy Note 4 promlouvá novým elegantním a stylovým jazykem designu Galaxy. Vychutnávejte si zázrak v podání luxusního kovového rámečku a dokonale zaobleného těla se skleněným displejem 2,5D, kterým byla vybavena i předchozí řada telefonů Galaxy, a zadním krytem s jemným a měkkým povrchem, díky němuž se Note 4 snadno ovládá jednou rukou. Přístroj je nejen krásný – skvěle se drží a vyznačuje se také zvýšenou odolností.

Pokud vás tento špičkový telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !!!

Fotogalerie produktu
 

Luxusní obrazovka (displej Super AMOLED s rozlišením Quad HD).Vychutnávejte si křišťálově čistý obraz, který překonává možnosti lidského oka.Se sytostí a vysokým kontrastem věrně zobrazovaných barev na 5,7palcovém displeji Super AMOLED s rozlišením Quad HD budete jemné a živé barvy vnímat stejně, jako byste se dívali prostým okem. Vysoké rozlišení vám přinese neskutečné zážitky z obrazu. Tato technologie je ideální k procházení webu a čtení elektronických knih.

Jasný a čistý obraz s pokročilým fotoaparátem.Ty nejlepší okamžiky nyní můžete bez obav zaznamenávat i ve tmě.S fotoaparátem na zadní a přední straně budou vaše záběry jasnější a čistější. Fotoaparát na přední straně s rozlišením 3,7 Mpix a světelností F1,9 a fotoaparát Smart OIS na zadní straně s rozlišením 16 Mpix vám přinesou ty nejlepší výsledky při snímání každého životního okamžiku, a to i v tmavém prostředí.

Funkce Smart Select.Volný výběr textu a obsahu na libovolné obrazovce.

Pomocí pera S Pen můžete jednoduše vybrat požadovaný obsah v jakémkoli textu, na obrazovce či v aplikaci. Vybraný obsah můžete zkombinovat a okamžitě uložit a sdílet..Pokročilé pero S Pen.Jako byste psali klasickým perem.Díky vylepšené citlivosti na tlak vám pero S Pen nabízí lepší zážitky při psaní digitálního textu. Obohaťte své psaní pomocí přesnější technologie.

Plynulý a přirozený multitasking.

Intuitivnější a pohodlnější ovládání.

S funkcí více oken můžete pomocí jednoduchých gest flexibilněji spravovat více aplikací na jedné obrazovce najednou.

Rychlé nabíjení a vysoká kapacita.

Kratší nabíjení a delší používání.

Díky tomu, že Galaxy Note 4 se nabíjí rychleji, budete na jeho nabití čekat mnohem kratší dobu. Z úplného vybití se na 50% dostanete přibližně za 30 minut – obvykle to trvá až 55 minut. Stačí, když přístroj zapojíte do sítě, a můžete se začít oblékat nebo si dát sprchu. A pokud bude baterii přece jen docházet šťáva, můžete použít režim vysoké úspory energie.

Pokud vás tento špičkový telefon zaujal a zvažujete jeho koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !!!

VIDEORECENZE

[note note_color="#f4a27e"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Samsung N910 Galaxy Note 4, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.