Sony Xperia M

Sony Xperia M

Objevte dotyk magie s krásným smartphone Sony Xperia M, který staví na bezdrátové NFC technologii. Chcete vidět fotografie ze včerejší párty? S NFC technologií není nic jednoduššího než sdílet svůj svět. Vše, co potřebujete, stačí zařídit jedním kliknutím. Objevte kouzlo NFC technologie se smartphone Sony Xperia M právě teď.Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Design, který Vás zvedne od stolu
Xperia M je dostupný v různých barevných variantách. Krásný design Sony OmniBalance tohoto štíhlého NFC telefonu Vám skvěle padne do ruky. Design byl zaměřen na detaily. Vyladěný skeletonový rám pokrývá elegantní stříbrné prvky. Jako celek je smartphone krásný, až magický.

Fotogalerie produktu
 

Báječné možnosti sdílení s funkcemi One-touch
Sdílení s přáteli a celým Vašim světem nebylo nikdy jednodušší. Funkce One-touch založené na technologii NFC umožňují propojit zařízení s dalším bez obtěžujících kabelů a drátů. Prohlížejte si fotografie na Vaší televizi BRAVIA. S funkcí One-touch mirroring se stačí smartphonem dotknout ovladačem televize Sony k aktivaci zrcadlení obrazovek. Funkce One-touch backup zařídí uložení dat, zatímco One-touch sharing umožní sdílet fotografie, hudbu a vše odstatní mezi dvěmi telefony nebo telefonem a jiným NFC zařízením.

MHL technologie pro přenos obrazu
Díky skvělé technologii MHL (Mobile High-Definition Link) budete moci propojit Váš smartphone s monitorem nebo televizí podporující tuto funkci. Obsah na displeji smartphone se Vám promítne na monitoru a TV pomocí jediného kabelu.

Klíčové vlastnosti
Svižný chod zajistí dvoujádrový procesor Qualcomm s frekvencí 1 GHz. Displej má velikost 4″ a rozlišení 854×480 bodů. Kapacita interní paměti má velikost 4 GB a pokud by nestačila, můžete využít microSD slot (max 32 GB karta). Správu aplikací zajišťuje Google Android 4.1 (Jelly Bean). Pro záznam fotografií a videí využijete 5MPix fotoaparát se snímačem Exmor RS, 4x digitálním zoomem a automatickým ostřením. Z konektorové výbavy nabízí micro USB konektor, 3.5mm audio jack, dále aGPS modul pro navigaci a bezdrátové technologie WiFi, Bluetooth, DLNA, NFC nebo již zmíněný Screen mirroring. Rozměry Sony Xperia M jsou 124 x 62 x 9.3 mm a hmotnost 115 gramů.Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.