Sony Xperia M4 Aqua

Sony Xperia M4 Aqua  je nový, vodotěsný telefon společnosti Sony . Krásný design tohoto štíhlého a odolného telefonu vám skvěle padne do ruky. Vzhled byl zaměřený na detaily. Nechybí mu charakteristické hliníkové tlačítko Sony pro zapínání, zadní matná strana, oblé hrany a dostupný je hned v několika barevných variantách.V tomto zařízení se povedlo snoubit precizně zpracovaný hardware s vynikajícím softwarem a to vše za příjemnou cenu .Je prachu odolný a voděodolný. Foťte v dešti, nebo ho jednoduše opláchněte, když se vám telefon ušpiní.

Popit se s ním můžete až do 1,5 m (po dobu 30 min) a prožít tak nejlepší zážitek z focení úplně bez obav. Není proto divu, že telefon nezaskočí déšť ani opláchnutí vodou.

Se 13 Mpix fotoaparátem zachytíte každý moment v té nejlepší kvalitě. Chytrá funkce Super Auto vám nastaví fotoaparát a vy se už o nic nestaráte. Nejlepšího selfie dosáhnete s předním fotoaparátem vybaveným širokoúhlým objektivem a s velkým jasným displejem disponujícím HD rozlišením a technologií IPS. Baterie telefonu Xperia M4 Aqua vydrží dva dny a na internetu budete surfovat jako na výkonném počítači. Samozřejmostí je několik souběžně běžících aplikací bez omezení. Současně, surfujte po webu  a přehrávejte internetová videa bez cukání. 64bitový osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 můžete využívat na maximální výkon aniž by docházelo k nadměrnému vybíjení baterie. Procesor je asynchronní, což znamená, že každé jádro se aktivuje a deaktivuje nezávisle. Díky tomu budete mít vždy po ruce odpovídající výkon, aniž by se vyčerpávala baterie v době, kdy potřeba není..Pokud se vám tento telefon zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

8jádrový procesor, jenž zajišťuje naprosto plynulý chod na platformě operačního systému Android 5.0 Lollipop. Frekvence procesoru může nabídnout výkon 4x 1,5 GHz a 4x 1,0 GHz, což jsou více než dobré předpoklady. Pětipalcový IPS LCD displej s rozlišením 720×1280 pixelů ve snoubení s grafickým čipem GPU Adreno 405 zajistí, že i kvalitně zpracované hry, videa či filmy jsou vykresleny na obrazovce naprosto ostře. NanoSim je podporována tímto zařízením.Díky HDR ( High Dynamic Range ) fotoaparát vytvoří stejný snímek s různými úrovněmi expozice, které pak složí dohromady a vytvoří zřetelný snímek, třeba i v silném protisvětle. Funkce HDR pro video má podobný účinek, umožňuje zachytit skvělé záběry i v situacích s vysokým kontrastem.

13MP fotoaparát s možností HDR, nejrychlejší internetové připojení LTE
Interní paměť telefonu 8 GB + microSD, velikost 5″ až 5,4″, velikost v pixelech  1280 × 720, typ displeje IPS.

 

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Article By :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.