Recenze Samsung Galaxy S8 G950F 64GB

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB – ÚVOD

V posledních letech se již stalo pravidlem, že se nás společnost Samsung vždy snaží překvapit nějakou žhavou novinkou v podobě nového maximálně výkonného mazlíka na poli mobilních telefonů. Do každého modelu vkládá velké naděje, že po něm budou zákazníci šílet a snaží se do něj vtěsnat co nejvíce funkcí a vychytávek.

Momentálně se Samsung pyšní svými novými vlajkovými loděmi, které doslova přetékají různými užitečnými funkcemi a zajímavou výbavou. Špičkový materiál, odolná konstrukce, perfektní výkon, příjemně vypadající displej a vyhovující ovládání, to vše už k novým telefonům od Samsungu zkrátka neodmyslitelně patří.

.

1.Úvod
2.Design a display
3.Bezpečnost a fotoaparát
4.Výbava a výkon
5.Specifikace
6.Verdikt

 

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Uživatelské recenze zde
[/note]

Obecně lze říci, že se Samsung řadí k nejlepším a zároveň nejoblíbenějším značkám v oblasti mobilních telefonů. Samsung Galaxy S8 G950F disponuje mnoha inovacemi a jeho zavedením na trh získá zákazník opravdový skvost. Základním kamenem tohoto mobilního telefonu je zakřivený 5,8″ Super Amoled displej HD+ (2960 x 1440) s kulatými rohy. Když jej srovnáme s modelem Galaxy S7, je displej větší zhruba o 18%, což zákazníci uvítají. Zásluhou úzkých rámečků se však nijak zvlášť nezměnily rozměry tohoto telefonu.

 

Další strana – 2.Desing a display

[note note_color=“#fffff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 21 190 
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Article By :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.